Ceníky

Ženy a dívky

STANDARDNÍ PORTRÉTY V ATELIÉRU ČI EXTERIÉRU
2.000 Kč / obdržíte 10 ks upravených fotografií na  flashdisku . Za každou další vybranou fotografii navíc si účtuji 180 Kč. V ceně NENÍ vizážistka a nejedná se o poloakt, či budoárové foto. Pokud budete chtít, vizážistka Vás pro fotografování nalíčí a učeše za cenu 1.000 Kč.
BOUDOIR/POLOAKTY
5.000 Kč / obdržíte 20 ks upravených a vyretušovaných fotografií na  flashdisku – v ceně jsou služby vizážistky, která Vám upraví vlasy a nalíčí Vás. Fotografujeme v budoárovémstudiu, či jiném zvoleném prostředí. V rámci fotografování počítám s tím, že se vícekrát převléknete.

Párové foto/ Těhotenské foto

ATELIÉR A EXTERIÉR
2.000 Kč / 20 ks upravených digitálních fotografií 
INTERIÉR
2.000 Kč / 20 ks upravených digitálních fotografií 

Děti a rodinné foto 

ATELIÉR A EXTERIÉR
2.000 Kč / 20 ks digitálních fotografií 
INTERIÉR / STUDIO
2.000 Kč/ 20 ks digitálních fotografií 

Fotka s mámou

ATELIÉR A EXTERIÉR
2.500 Kč/ 20 ks digitálních fotografií 
Vizážistka 1.000 Kč / líčení a česání, další osoba 600 Kč
FOTOGRAFOVÁNÍ U VÁS DOMA 
2.500 Kč / 20 ks digitálních fotografií 

Manažerský portrét

ATELIÉR 

2.000 Kč/ 20 ks digitálních fotografií - k této službě mohu nabídnout služby vizážistky a stylistky, která Vám poradí s výběrem oblečení (vizáž - 1.000 Kč, stylistka 2.000 Kč) 

 
 

Svatby

 

Svatba STANDARD  -  cena 6.000 Kč

Balíček zahrnuje maximálně 2 hodiny fotografování, DVD/ flashdisk se 150 ks upravených fotografií + 50 ks vyvolaných fotografií formátu 10x15cm. Součástí balíčku je webová fotogalerie s výběrem fotografií, určená pro sdílení s rodinou a přáteli. Dále pak získáte galerii určenou pro výběr fotografií pro tisk - sami si navolíte fotografie k tisku + konkrétní velikost a počet jednotlivých kusů. Fotografování probíhá v místě obřadu a okolí. Fotografuji příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné fotografie se svatebčany, skupinky a svatební pár (portréty, momentky, inscenované fotografie). TENTO BALÍČEK NENÍ V HLAVNÍ SEZONĚ (květen-srpen)  DOSTUPNÝ

 

Svatba POLODENNÍ  - cena 10.000 Kč

Balíček zahrnuje 5 hodin fotografování (po vzájemné dohodě lze balíček prodloužit *), dále obsahuje DVD/ flashdisk s min 250 ks upravených fotografií + 80 ks vyvolaných fotografií formátu 10x15cm. Součástí balíčku je webová fotogalerie s výběrem fotografií, určená pro sdílení s rodinou a přáteli. Dále pak získáte galerii určenou pro výběr fotografií pro tisk - sami si navolíte fotografie k tisku + konkrétní velikost a počet jednotlivých kusů.

V ceně není dopravné.

*Každá další hodina strávená na hostině bude účtována hodinovou sazbou 1000 Kč/hod

 

Svatba CELODENNÍ – cena 14.500 Kč

Balíček zahrnuje 8 hodin fotografování (po vzájemné dohodě lze balíček prodloužit *), dále obsahuje DVD/ flashdisk s min 350 ks upravených fotografií + 100 ks vyvolaných fotografií formátu 10x15cm. Součástí balíčku je webová fotogalerie s výběrem fotografií, určená pro sdílení s rodinou a přáteli. Dále pak získáte galerii určenou pro výběr fotografií pro tisk - sami si navolíte fotografie k tisku + konkrétní velikost a počet jednotlivých kusů.Výběrem tohoto balíčku si fotografa rezervujete na většinu svatebního dne. Začínáme fotografováním svatebních příprav (líčení a oblékání nevěsty, případně i ženicha), atmosféry u nevěsty doma, svatební obřad (fotografie se svatebčany, skupinky). Následuje zachycení svatební hostiny, následně společné portrétování novomanželů. Většinou končíme krájením svatebního dortu, nebo prvním tancem. V ceně není dopravné

*Každá další hodina strávená na hostině bude účtována hodinovou sazbou 1000 Kč/hod

 

SVATBA TOP – cena 20.000 Kč

Balíček zahrnuje min 10 (obvykle i 12) hodin fotografování, dále obsahuje DVD/ flashdisk s cca 450 ks upravených fotografií + 130 ks vyvolaných fotografií formátu 10x15cm. Součástí balíčku je webová fotogalerie s výběrem fotografií, určená pro sdílení s rodinou a přáteli. Dále pak získáte galerii určenou pro výběr fotografií pro tisk - sami si navolíte fotografie k tisku + konkrétní velikost a počet jednotlivých kusů

Výběrem tohoto balíčku si fotografa rezervujete na celý svatební den dle dohody. Rozsahem můžeme kopírovat Celodenní balíček a dále pokračovat do večerních hodin na oslavu (prskavky, ohňostroj, párty, soutěže..). Začátek a konec fotografování si určíme individuálně. V ceně není dopravné.

 

Ostatní - firemní klientela 

V rámci individuálních zakázek vytváříme spolu se zákazníkem konkrétní kalkulaci na požadované fotografie. Neváhejte mě prosím pro její vytvoření kontaktovat.